Криворізька лікарня № 16 отримала від ASB Ukraine якісне медичне обладнання
13/08/2025
Допомагати людям – головна мета ASB Ukraine. І дуже приємно бачити, як ця допомога рятує життя і приносить користь. Нещодавно Криворізька лікарня № 16 отримала від ASB якісне медичне обладнання.
Урочисту церемонію донації обладнання відвідали представники ASB Ukraine спільно з представниками Дніпропетровська обласна рада.
З боку ASB Ukraine були присутні:
Фатіма Азізова – Голова місії.
Сергій Бурлаченко - Менеджер з питань регіонального розвитку.
Наталя Куць - Менеджерка проєкту.
Марія Кравченко - Фахівчиня з громадського здоров`я.
Варто відзначити, що цей медзаклад є єдиним у Кривому Розі та районі, що має дитяче травматологічне відділення. Саме тут рятують життя дітей, зокрема тих, хто постраждав від російських обстрілів.
Лікарня отримала два операційні столи з освітленням і системою відеофіксації, а також спеціалізовані кардіодатчики для УЗД-апарата. Завдяки цьому обладнанню медики можуть обстежувати серце навіть у найменших пацієнтів — віком до 5 років, включно з тими, хто зазнав вибухових травм.
На черзі - поставка в лікарню двох критично необхідних електрохірургічних апаратів та модульних моніторів пацієнта з модулем для контролю глибини седації та наркозу. Все це буде доставлено протягом цього місяця.
Також ми хотіли б відзначити ефективну співпрацю з боку влади та їхню відданість потребам людей і досягненню сталих результатів. Особисту подяку висловлюємо Голові Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та Начальнику управління з питань охорони здоров'я, соціальної політики та розвитку освітньої галузі Анатолію Коломойцю.
Ця допомога – результат відданої роботи та меморандуму про співпрацю, який ми підписали у червні 2025 року.
«Міжнародне партнерство - це не про формальності, а про конкретну допомогу громадам, - зазначив Микола Лукашук. - Вдячний команді ASB Ukraine за довіру, а також команді обласної ради за системну роботу, яка приносить результат».
«Ми сподіваємось, що це обладнання сприятиме покращенню якості медичної допомоги та послуг для населення, а також посилить спроможність лікарні ефективно реагувати на їхні потреби. Ми щиро вдячні за вашу партнерську підтримку, яка була ключовою у реалізації цієї ініціативи, і з нетерпінням очікуємо на подальшу співпрацю в майбутньому», - зазначила голова місії Фатіма Азізова.
Фоторепортаж розміщено тут.
Фоторепортаж розміщено тут.
Проекти реалізуються за підтримки донорів NACHBAR IN NOT та Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).
