Хто ми

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (ASB) Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (ASB) – це аполітична і позаконфесійна благодійна і допомогова організація. Ми допомагаємо усім людям, незалежно від їхньої політичної, етнічної, національної та релігійної приналежності. Гасло ASB – «Ми допомагаємо тут і тепер».

З моменту свого заснування 1888 року ASB надає послуги, що зосереджені на потребах людей, включаючи догляд за особами похилого віку, служби порятунку та надання першої допомоги, допомогу дітям та молоді, підтримку людей з інвалідністю та тих, хто страждає від психічних проблем, а також допомогу за  кордоном та освіту дорослих.

Понад 1,2 мільйона людей у Німеччині поділяють гуманітарні та демократичні принципи ASB та підтримують наше некомерційне об’єднання своїм членством та особистими зобов’язаннями.

Починаючи з першої місії за кордоном у 1921 році, ASB працює також за межами Німеччини. Відділ допомоги за кордоном ASB надає як пряму допомогу в надзвичайних ситуаціях людям, що постраждали внаслідок техногенних чи природних катастроф, так і тривалі заходи реабілітації, спрямовані на швидке відновлення засобів до існування біженців, внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп.

З початку конфлікту у Східній Україні у 2014 р. ASB займалась реалізацією гуманітарних проектів в Україні у співпраці з місцевою самаритянською організацією. У 2016 р. було відкрито представництво ASB в Україні. Наразі ASB має офіси у Києві та Сєвєродонецьку.

З 2018 р. Відокремлений підрозділ ASB в Україні надає допомогу на продукти харчування, засоби гігієни та підготовку до зими постраждалому від конфлікту населенню у 5-кілометровій зоні від лінії розмежування (підконтрольні уряду території Луганської та Донецької областей). Проектна діяльність фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.