ASB Україна

З початку конфлікту на Сході країни у 2014 р. ASB займалась реалізацією гуманітарних проектів в Україні у співпраці зі своїм місцевим партнером, Спілкою самаритян України (ССУ).

Завдяки фінансовій підтримці з боку Міністерства закордонних справ Федеральної Республіки Німеччина протягом 2014-2018 рр. тисячі внутрішньо переміщених осіб в Україні були забезпечені продуктовими і гігієнічними наборами, зимовим одягом, ліками та базовою медичною допомогою.

У 2016 р. з метою координації гуманітарних заходів в Україні було відкрито представництво ASB. Наразі ASB має офіси у Києві та Сєвєродонецьку.

З 2018 р. гуманітарна діяльність ASB зосереджена у 5-кілометровій зоні від лінії розмежування (підконтрольні українському уряду території Луганської та Донецької областей). ASB надає допомогу на продукти харчування, засоби гігієни та підготовку до зими вразливим категоріям населення, що постраждало від конфлікту у Східній Україні. Проектна діяльність фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

ASB Україна